Kullanım Koşulları

Sosyal Ağlarda Paylaş
Saygı Değer Ziyaretçiler;

Hayatim.net sitemiz de içerikler ‘HayatimNET’ tarafından oluşturulmaktadır. Bu siteyi kullanan yada giriş yapmış olan tüm ziyaretçiler aşağıdaki belirttiğimiz kurallar ve kullanım şartlarını kabul etmiş sayılır.

İçerik:

Hayatim.net‘de yer alan içerikler bazı sponsorlu içerikler ‘HayatimNET’ tarafından oluşturulmaktadır. Kaynak gösterilmek şartı ile bu içeriklerin sadece bir kısmı kullanılabilir. Bu siteden alıntı yapacağınız zaman lütfen aşağıdaki şekilde alıntı yapınız.

Bu yazı hayatim.net‘den alıntılanmıştır/alınmıştır.
Kaynak: Hayatim.net

Yukarıda belirtilen koşullara uyulmadığı takdirde; 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında şahsınıza cezai işlem uygulatma hakkına sahibiz.

5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ilişkin telif hakları ve yasal düzenleme koşullarına buradan ulaşabilirsiniz. 

Yorum Yapma:

Hayatim.net blogumuzda yayınlayan içeriklere yorum yazan tüm ziyaretçiler aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılır. Herhangi bir yazı ya da sayfaya eklediğiniz yorumlardan hayatim.net hiç bir şekilde hukuki ve cezai alanda sorumlu değildir. Bütün sorumluluk yorumu yazan kullanıcıya aittir. Ziyaretçilerin yorumları genel ahlak kurallarına, yasa ve yönetmeliklere, etik ahlak kurallarına ve HayatimNET’un çatısı altındaki yorum koşullarına uymak zorundadır. Aksi takdirde kullanıcılara herhangi bir bildirim yapmadan silinebilir. 

İletişim:

Yorum yazma ve içerik konusunda belirtilen tüm koşulları bütün ziyaretçiler kabul etmiş sayılmaktadır.